Psaní názvů Písanie názvov Naming

Název značky

Názov značky

Brand name

Visualbook

Kopírovat Kopírovať Copy

visualbook
VisualBook
VISUALBOOK

Společnost

Spoločnosť

Company

Visualbook, s.r.o.

Kopírovat Kopírovať Copy

Visualbook s.r.o.
Visualbook, s. r. o.
VisualBook, s.r.o.

Název e-mailové schránky

Názov e-mailovej schránky

The name of the e-mail box

Název e-mailové schránky je položka, kterou příjemce vidí místo e-mailové adresy.

Názov e-mailovej schránky je položka, ktorú príjemca vidí miesto e-mailovej adresy.

The name of the e-mail box is the entry that the recipient sees instead of the e-mail address.

Jméno Příjmení | Visualbook

Meno Priezvisko | Visualbook

Name Surname | Visualbook

Jméno Příjmení (Visualbook)
(Visualbook) Jméno Příjmení
Jméno Příjmení

Meno Priezvisko (Visualbook)
(Visualbook) Meno Priezvisko
Meno Priezvisko

Jméno Příjmení (Visualbook)
(Visualbook) Name Surname
Name Surname

E-mailové jméno

E-mailové meno

E-mail name

Název e-mailové schránky je položka, kterou příjemce vidí místo e-mailové adresy.

Názov e-mailovej schránky je položka, ktorú príjemca vidí miesto e-mailovej adresy.

The name of the e-mail box is the entry that the recipient sees instead of the e-mail address.

jmeno.prijmeni@visualbook.pro

meno.priezvisko@visualbook.pro

name.surname@visualbook.pro

prijmeni@visualbook.pro
jmeno@visualbook.pro
prijmeni.jmeno@visualbook.pro

priezvisko@visualbook.pro
meno@visualbook.pro
priezvisko.meno@visualbook.pro

surname@visualbook.pro
name@visualbook.pro
surname.name@visualbook.pro